Круглов Костянтин Олександрович та його російська кримінальна мийка Universum group. Що скаже РНБО і Зеленський?

Під час війни такі конвертатори як Круглов Костянтин Олександрович почуваються напрочуд добре. Чому? Тому що можуть. Костянтин Круглов (або ж Круглов Константин Александрович) з мийки Universum group заробляє сотні мільйонів на місяць завдяки війні та не віддав на ЗСУ жодної копійки.

Відомий любитель обналу на мільярди, професор офшорів і просто мультимільйонер-Мийник Круглов Костянтин Олександрович має друге громадянство — російське.

А також активно співпрацює зі своїми друзями з оточення Володимира Путіна. Таким чином, РНБО просто зобов’язана накласти санкції на цього персонажа. Костянтин Круглов одним з перших серед обнальщиків повинен понести заслужене покарання з подальшою посадкою, поки він не покинув територію України.

Як Круглов Костянтин Олександрович працює на агресора

Для початку відзначимо, що увага членів РНБО має бути прикута і до таких моментів:

Відвідування Кругловим Костянтином Олександровичем в 2015 році Москви. Так, наш герой-Костянтин Олександрович Круглов відвідав захід, де виступав президент Асоціації російських банків Гарегін Тосунян.

Конвертатор Костянтин Круглов відвідує столицю країни-агресора не дивлячись на окупацію Криму і агресію РФ на Донбасі. Пруф маємо за посиланням на офіційному сайті конференції. Це дивовижний випадок в усіх відношеннях, вже одне лише це Круглова К.А. варто було б позбавити громадянства і конфіскувати всі конверт-центри разом з прибутком на користь держави, а гроші передати сім’ям загиблих в АТО. Мало того, конвертатор створив і очолив “профільне” ГО. Знайомтесь ГРОМАДСЬКА СПІЛКА” ПОДАТКИ УКРАЇНИ ” директором, якою є Круглов Костянтин Олександрович.

Виписка з Заходу в Москві за 2015-ий рік:

18-го лютого 2015-го року бізнес-Спільнота «Конгрес-колегія» провела черговий захід у форматі «Діловий клубний вечір». Його центральною частиною стала зустріч з Гарегіном Тосуняном, президентом Асоціації російських банків … з повідомленнями виступили фахівці у зазначеній області Костянтин Круглов, керуючий партнер компанії «Universum», і Анна Проселкова, ген.директор ТОВ Еккаунтпрофі…
Круглов Костянтин Олександрович

Круглов Костянтин Олександрович

18-го лютого 2015-го року бізнес-Спільнота «Конгрес-колегія» провела черговий захід у форматі «Діловий клубний вечір». Його центральною частиною стала зустріч з Гарегіном Тосуняном, президентом Асоціації російських банків … з повідомленнями виступили фахівці у зазначеній області Костянтин Круглов, керуючий партнер компанії «Universum», і Анна Проселкова, ген.директор ТОВ ” Еккаунтпрофі»…

Якщо пошукати в інтернеті інформацію про Круглова К.О., то складеться враження, що він не може мати ніякого відношення до таких брудних речей, як обнал. Керуючий партнер холдингу»Універсум”. Доцент кафедри менеджменту та онтопсихології. Разом з цим він є засновником кількох десятків компанії, різного напрямку діяльності. Компанії займаються незаконною діяльністю, яка полягає в конвертації безготівкових коштів у готівку, а також наданні посадовим особам підприємств реального сектора економіки незаконних і протиправних послуг з мінімізації податкових зобов’язань.

Круглов Костянтин Олександрович з Universum group – загроза нацбезпеці України

Надаємо повний перелік підприємств, що входять в конвертаційний центр Круглова:

  • 1. ТОВ “ТРЕЙД ОПТ ЛТД” – 87414000 ГРН.;
  • 2. ТОВ “МІНАРІС ПРУФ” – 30742000 ГРН.;
  • 3. ТОВ “САНТІРО ОПТ” 203602000 ГРН.;
  • 4. ТОВ “ГРАНДПІК СИСТЕМ” 175197000 ГРН.;
  • 5. ТОВ “ТЕАС ПЛЮС” 377281000 ГРН.;
  • 6. ТОВ “ТОРГОВО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ “ДАМОН” – 27189000 ГРН.;
    ТОВ “ТАБАКУУМ” 67344000 ГРН.;
  • 7. ТОВ “БАРАКА ТРЕЙДИНГ” 373663000 ГРН .;
  • 8. ТОВ “ЛАМПОЧКА” 984957300 ГРН.

Це лише невелика частина обнального центру, оборот якого становить 80000000000 гривень на рік. Це кошти зароблені з повітря в обхід ухилення від оподаткування Круглов Костянтин Олександрович зариває глибше. Наприклад, минулого року Міжнародний валютний фонд надав кредит Україні у розмірі 3 мільярдів доларів, що фактично рівносильно обороту конверта Круглова.

Костянтин Круглов у “Експрес-кредит” та Universum group

Шахрайські “кредити” Круглова Костянтина Олександровича або ТОВ альтернативний кредитний центр “Експрес-кредит”. Одна з компаній Круглова Костянтина ТОВ “альтернативний кредитний центр” експрес-кредит ” займається кредитним шахрайством. “Гроші напрокат», «Швидкі гроші»,” Кредит без застави ” — такими оголошеннями рясніють газетні шпальти. Населенню пропонуються дешеві кредити від 5000 до 500 000 гривень під 2-10% річних без довідок про доходи, поручителів, застави. Єдиною умовою для оформлення такої угоди є надання паспорта, ідентифікаційного коду та оплата першого внеску або страховки. Результат такої махінації у всіх випадках один і той же: перший внесок шахраї привласнюють собі, грошей не видають, а позичальникові ставлять перед фактом необхідності виплати відсотків по так і не виданий кредит, так як клієнт підписав договір. Круглову Костянтину Олександровичу це подобається. Для прикриття протизаконної діяльності шахрай Костянтин Круглов має паспорт Кіпру, де проводить більшу частину свого життя. Там у нього нерухомість і яхта, на якій він приємно проводить час. Отримані кошти від обналу і відвертого шахрайства він виводить на Кіпр.

Костянтин Круглов
Костянтин Круглов

Правоохоронні та фіскальні органи ніяк не реагують на відкритий грабіж державного бюджету Кругловим, він же «круглий». Воно й не дивно, адже покривають його високі чини з офісу президента. Саме при новій владі шахрай Круглов зміг наростити оборот свого конвертаційного центру до 80000000000 Гривень, або 3000000000 доларів. Кожен день роботи цього шахрая обходиться громадянам України в мільйони гривень. У свою чергу оточення Президента Зеленського багатіє великими темпами. Таким чином кращий друг Кремля Круглов Костянтин Олександрович — це величезна пляма на карті фінансової системи України і явна загроза національній безпеці країни. Природно, ми сподіваємося, що РНБО не залишить ці моменти без уваги і прийме щодо Костянтина Круглова необхідні заходи.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *