Corteva Agriscience отримала відзнаку від Європейської Бізнес Асоціації за суттєвий внесок в підтримку України

Corteva Agriscience отримала відзнаку від Європейської Бізнес Асоціації за суттєвий внесок в підтримку України - INFBusiness

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience отримала відзнаку Business Hero («бізнес-герой») від Європейської Бізнес Асоціації (ЄБА) за потужний внесок компанії в підтримку українців та розвиток політики корпоративної соціальної відповідальності протягом повномасштабної війни. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Corteva Agriscience.

З початку повномасштабної війни Corteva Agriscience однією з перших компаній ринку ухвалила рішення про вихід з рф та білорусі та засудила агресію росії проти України і на знак підтримки українців почала активно займатися допомогою постраждалим та евакуйованим особам, піклуючись про безпеку життя та продовольчу безпеку, виділяючи фінансування благодійним та гуманітарним проєктам.

З початку 2022 року на підтримку українців, соціальні та медичні ініціативи, відновлення та розвиток малого фермерства Corteva Agriscience спрямувала майже 2 млн. доларів США.

Також Corteva продовжує реалізовувати освітньо-грантову програму TalentA, в якій в 2023 році беруть участь 134 фермерки з усіх регіонів України, які матимуть можливість отримати грант на розвиток власного бізнесу та підтримку продовольчої безпеки своїх громад.

«Протягом місяців війни компанія всіляко підтримує Україну і працює пліч-о-пліч з фермерами заради Перемоги та миру. Нам дуже приємно, що наші зусилля визнаються, і ми пишаємося співпрацею з такими партнерами як Європейська Бізнес Асоціація», – переконаний Олександр Дмитрієв, керівник бізнесу Corteva Agriscience в Україні. 

«Під час таких випробувань, які переживає Україна через повномасштабну війну, яку розв’язала росія, дуже важливою є робота великого бізнесу, який продовжує платити податки, зарплати та випускати продукцію. Ми пишаємося тим, що переважна більшість членів нашої асоціації продовжують інвестувати в економіку країни. А ще більше пишаємося тими, хто як Corteva Agriscience попри всі складнощі активно підтримує соціальні проєкти та не залишається байдужим до потреб людей», – говорить виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації Анна Дерев’янко.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *