Понад сотня викладачів та студентів олександрійських коледжів стали донорами (ФОТО)

Понад сотня викладачів та студентів олександрійських коледжів стали донорами (ФОТО) - INFBusiness

Кіровоградська обласна станція переливання крові у співпраці з освітянами Олександрії організували в місті новий пункт забору крові.

Днями там здали кров понад сотня співробітників і студентів Олександрійського медичного фахового коледжу та Олександрійського політехнічного фахового коледжу.

“Усі ми чудово розуміємо, що зараз медичні заклади України мають надзвичайно велику потребу в донорській крові. Тому не лише самі відгукнулися на пропозицію обласної станції переливання крові, а й запросили приєднатися до акції “День донора” колег: коледжі та заклади професійно-технічної освіти міста. Адже донорської крові ніколи не буває забагато!”, – зазначила директорка Олександрійського медичного фахового коледжу Наталія Сергієнко.

Понад сотня викладачів та студентів олександрійських коледжів стали донорами (ФОТО) - INFBusiness

Локацію для забору крові облаштували в приміщеннях Олександрійського медичного фахового коледжу: там для цього є і лабораторії, і фахівці. На першу сесію прийшло приблизно по 70 викладачів та повнолітніх студентів медичного фахового і політехнічного фахового коледжів міста.

Як повідомила Наталія Сергієнко, наступного разу до забору крові в Олександрії долучаться, щонайменше, представники професійного аграрного ліцею, професійного ліцею, педагогічного фахового коледжу імені В.О. Сухомлинського і фахового коледжу культури і мистецтв.

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *