На Кіровоградщині завершили роботу вакцинальної кампанії в межах проєкту "Захистись!" (ФОТО)

На Кіровоградщині завершили роботу вакцинальної кампанії в межах проєкту "Захистись!" (ФОТО) - INFBusiness

Ще 25 дітей вакцинували у межах проєкту “Захистись!”, що протягом трьох місяців тривав на Кірвоградщині.

“Це була завершальна виїздна вакцинальна сесія у межах цього проєкту”, але щеплення дітей тривають постійно, їх проводять згідно з Національним календарем щеплень”, – зазначили головна державна санітарна лікарка Кіровоградської області Надія Оперчук.

Заходи з імунізації провели в КНП «Центр первинної медико-санiтарної допомоги №2 м. Кропивницького» Кропивницької міської ради». 

Діти, яких вакцинували, отримали не лише захиств від інфекційних хкороб, а й подарунки: фломастери, олівці, книжечки «Лілі, яка потоваришувала з вірусами та здійснила їхню найбільшу мрію», фрукти, розфарбовки.

З батьками провели бесіду щодо важливості та необхідності імунізації дітей, обговорили  типові питання щодо побоювання батьків стосовно вакцинації. Батьки отримали брошури «Кір: швидкий і небезпечний».

Надія Оперчук проінформувала, що щеплення дітей є правильним рішенням, а відмова від вакцинації — ризикованим.

На Кіровоградщині завершили роботу вакцинальної кампанії в межах проєкту "Захистись!" (ФОТО) - INFBusiness

З медиками місцевої амбулаторії обговорила поточні проблеми та плани на майбутнє. До обговорень долучилась медична директорка з охорони здоров’я дитини та материнства Людмила Смірнова та медичний персонал ЦПМСД №2.

Довідково: матеріал підготовлено у рамках проєкту Український католицький університет UCuniversity (УКУ) за підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine) та уряду Бельгії. Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію УКУ, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) або уряду Бельгії.

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *