На Кіровоградщині максимально убезпечили процес зберігання, розподілу та перевення вакцин до пунктів щеплення (ФОТО)

На Кіровоградщині максимально убезпечили процес зберігання, розподілу та перевення вакцин до пунктів щеплення (ФОТО) - INFBusiness

На Кіровоградщині триває “наздоганяюча” catch-up кампанія імунізації проти кору дітей.

Днями головна державна санітарна лікарка області Надія Оперчук розповіла про появу спеціально обладнаної холодової кімнати Кіровоградського обласного центру контролю та профілактики хвороб для зберігання вакцин.

За її словами, World Health Organization Ukraine, UNICEF Ukraine, Міністерство охорони здоров’я допомогли уряду України модернізувати систему холодового ланцюга: нині старі холодильники замінено на нове високотехнологічне обладнання, яке відповідає найвищим міжнародним стандартам.

Надія Оперчук зазначила, що фахівці центру забезпечують повноцінне виконання функцій з імунопрофілактики, які рішенням уряду розширено.

 «У міністерстві охорони здоров’я дбають, щоб процес зберігання, розподілу та перевення вакцини до пунктів щеплення був максимально безпечним. Тож послуги з імунізації наразі стали ще доступнішими для кожного українця», – зазначила головна державна санітарна лікарка.

Холодова кімната розрахована на півтори тонни одночасного зберігання вакцин – це понад 20 тисяч доз.

За словами Надії Оперчук, холодовий ланцюг розпочинається з моменту доставки вакцини від виробника і включає усі етапи транспортування та зберігання, доки вакцина не потрапить до кінцевих споживачів. Спеціалізоване холодове обладнання допомагає підтримувати належний температурний режим, а, отже, зберігати якість та ефективність вакцини.

«Забезпечено безперебійну доставку вакцин. І кожен українець, прийшовши на вакцинацію, буде впевнений у якості вакцини та умовах її зберігання», – говорить генеральна директорка центру.

З липня рефрижераторний транспортний засіб установи транспортував та продовжує доставляти вакцини від різних інфекційних хвороб у найвіддаленіші куточки Кіровоградської області.

Читайте також: Навіщо жителям Кіровоградщини вакцинуватися від правця – роз’яснення фахівчині

Шоколад може бути частиною здорового раціону, – фахівці КОЦКПХ

 

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *