Фахівці КОЦКПХ розповіли дітям про необхідність щеплень та подарували тематичні книжки (ФОТО)

Фахівці КОЦКПХ розповіли дітям про необхідність щеплень та подарували тематичні книжки (ФОТО) - INFBusiness

Що діти мають знати про віруси та бактерії? 

Фахівці Кіровоградського обласного центру контролю та профілактики хвороб провели інформаційно-просвітницьку роботу серед дитячого населення району Новоукраїнського району про кір та його профілактику, повідомили в пресслужбі ОЦКПХ.

“З вихованцями старших груп закладів дошкільної освіти провели тематичне заняття на тему: «Віруси та бактерії». Малечі вручили книжечки «Лілі, яка потоваришувала з вірусами та здійснила їхню найбільшу мрію», дорослим — «Кір: швидкий і небезпечний»”, – йдеться в повідомленні.

У закладах дошкільної освіти Маловисківської територіальної громади здійснили санітарно-освітню роботу щодо профілактики інфекційних захворювань та необхідності вакцинації згідно з Національним календарем щеплень.

З медичними працівниками закладів дошкільної освіти «Ромашка» та «Веселка», провели бесіди щодо імунізації проти інфекційних хвороб та вручили плакати «Захищаймо своїх. Вакцинуймо дітей!», «Вакцинація дітей від поліомієліту», «КІР: швидкий і небезпечний».

Довідково: матеріал підготовлено у рамках проєкту Український католицький університет UCuniversity (УКУ) за підтримки Дитячого фонду ООН (UNICEF Ukraine) та уряду Бельгії. Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію УКУ, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) або уряду Бельгії.

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *