Фахівці Кіровоградського центру контролю та профілактики хвороб розповіли дітям про кір та його профілактику (ФОТО)

Фахівці Кіровоградського центру контролю та профілактики хвороб розповіли дітям про кір та його профілактику (ФОТО) - INFBusiness

Фахівці Олександрійського районного відділу Кіровоградського обласного центру контролю та профілактики хвороб провели інформаційно-просвітницьку кампанію щодо популяризації профілактичних щеплень серед дітей.

У межах проєкту «Захистись!» відвідали заклад освіти Олександрійської територіальної громади та комунальне підприємство «Дитяча міська лікарня».

“У процесі проведення санітарно-освітньої роботи роздали дітям книжечки «Лілі, яка потоваришувала з вірусами та здійснила їхню найбільшу мрію», для їхніх батьків — брошури «КІР: швидкий і небезпечний» та розповсюдили постери «Захищай своїх, вакцинуй себе та дітей!»”, – зазначили в пресслужбі КОЦКПХ.

Фахівці Кіровоградського центру контролю та профілактики хвороб розповіли дітям про кір та його профілактику (ФОТО) - INFBusiness

Довідково: матеріал підготовлено у рамках проєкту Українського Католицького Університету (УКУ) за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та уряду Бельгії. Матеріал представляє позицію авторів і не обов’язково відображає позицію УКУ, Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) або уряду Бельгії.

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *