Зеленський заявив, що Залужний висловлював бажання працювати на дипломатичному напрямі

Зеленський заявив, що Залужний сам висловлював бажання працювати на дипломатичному напрямі

Зеленський заявив, що Залужний висловлював бажання працювати на дипломатичному напрямі - INFBusiness

Фото: t.me/V_Zelenskiy_official

Президент України Володимир Зеленський пояснив ініціативу призначити колишнього головнокомандувача Збройних сил Валерія Залужного послом України у Британії. За його словами, працювати на дипломатичному напрямі було бажання самого генерала. Про це він сказав у своєму вечірньому відеозверненні.

– Сьогодні ж погодив і кандидатуру посла нашої держави у Великій Британії. Генерал Валерій Залужний говорив мені саме про такий напрямок для себе – дипломатичний. Міністерство закордонних справ України надіслало відповідний запит на агремана. Наше союзництво з Британією має лише зміцнюватись, – зазначив Зеленський.

Глава держави також розповів про продовження роботи із партнерами. Зокрема, він провів зустріч із міністром оборони Великобританії, який перебував з візитом в Україні. Під час розмови президент подякував за відчутне лідерство Великобританії у безпеці підтримки України, посиленні нашої оборони та спільних можливостей світу захищатися від російської агресії.

  • 7 березня Міністерство закордонних справ України повідомило, що Зеленський схвалив кандидатуру Залужного на посаду посла України у Великій Британії.
  • 8 лютого Зеленський зустрівся із Залужними запропонував йому “надалі бути в команді”. Того ж дня стало відомо про звільнення Залужного з посади головнокомандувача ЗСУ.
  • Україна не мала посла у Великій Британії з липня 2023 року, коли Зеленський звільнив з цієї посади Вадима Пристайка.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *