Зеленський розповів, як пройшла зустріч із Тусом

Зеленський розповів, наскільки важлива єдність українців

Зеленський розповів, як пройшла зустріч із Тусом - INFBusiness

Фото: youtube.com/OP

Президент України Володимир Зеленський привітав українців із Днем соборності та наголосив, наскільки це важливо значення єдності народу у важкі часи, особливо у контексті війни та російської агресії. Про це повідомила прес-служба ВП.

– Сьогодні в Україні якраз у День Соборності – Прем’єр-міністр Польщі Туск. І це його перший візит до держави поза ЄС – поки що за межами – в Україну після призначення на посаду. Перший візит. Дуже продуктивний, – сказав глава держави.

Зеленський висловив упевненість у можливості подолання критичних ситуацій, включаючи ситуацію на кордоні через прагматичні рішення. Він подякував керівництву Польщі за приєднання до декларації “Групи семи” та початок роботи над двостороннім договором безпеки. Також наголосив на важливості досвіду Польщі для посилення українських дій та рішень у відносинах з європейськими інститутами.

Президент розповів про зустріч з студентами Києво-Могилянської академії та оцінив їхній інтерес до зустрічі. Він також повідомив про кілька нарад щодо подальшої роботи з партнерами, заморожених російських активів та питань українського бізнесу. 

Президент заявив, що важливим є подальший діалог з партнерами до кінця лютого. Наголосив на важливості України у світі та підготовці відповідних переговорів.

Він наголосив на важливості справедливості в цьому контексті. Одна з нарад стосувалася обговорення з представниками українського бізнесу. Обговорювалися складнощі та серйозні питання, і президент закликав до об’єднання зусиль. Усі аспекти будуть представлені на РНБО. Завершив звернення закликом до єдності та зміцнення країни в умовах війни.

Зеленський розповів, як пройшла зустріч із Тусом - INFBusiness

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *