Засновник monobank на прохання Кіма прописався у Миколаєві, щоб сплачувати там податки

Засновник monobank на прохання Кіма прописався у Миколаєві, щоб сплачувати там податки

Засновник monobank на прохання Кіма прописався у Миколаєві, щоб сплачувати там податки - INFBusiness

Співзасновник monobank Олег Гороховський на прохання очільника Миколаївської області Віталія Кіма прописався у Миколаєві, щоб сплачувати там податки. Цьому передувала надмірна увага податкової Дніпра, де Гороховський був прописаний та сплачував податки усе життя. Про це бізнесмен розповів у фейсбуці. 

– Останньою краплею став чотирьохсторінковий запит на пояснення доходу 70800 гривень, який я зарепортив як дохід на залишок коштів на рахунку в Interactive brokers і за яким я сплатив теж ПДФО – 13000 грн… Я вечеряв із Віталієм Кімом, головою Миколаївської ОДА, і він мені сказав: «У нас фронтовий регіон, бізнесу тяжко, податків збираємо мало, давай до нас у Миколаїв, плати податки у нас, ми тебе на руках носитимемо». І я винайняв квартиру та прописався в Миколаєві. Плачу податки там. Мене не носять на руках, але щоразу, коли від мене надходить ПДФО до бюджету Миколаєва, Віталій телефонує мені і каже «Дякую!», – написав Гороховський. 

За словами бізнесмена, у Дніпрі він сплачував “десятки мільйонів гривень ПДФО на рік” і був “одним із найбільших платників податків” у своїй рідній області.

  • У січні експрезидент Петро Порошенко заявив, що прописався у Городківській об’єднаній територіальній громаді на Вінниччині, щоб сплачувати там податки. За словами Порошенка, він є одним із найбільших платників податків в Україні і вирішив провести такий експеримент, щоб допомогти регіону, де народився. 
     

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *