Українські пілоти закінчили навчання у Великій Британії, щоб літати на F-16

Перші десять українських пілотів закінчили навчання у Великій Британії, щоб літати на F-16

Українські пілоти закінчили навчання у Великій Британії, щоб літати на F-16 - INFBusiness

Фото: defenceimagery.mod.uk

Перші українські пілоти, які пройшли інтенсивну підготовку під керівництвом інструкторів Королівських ВПС, закінчили льотну школу у рамках навчання на F-16. Про це 23 березня повідомив Генеральний штаб ЗСУ.

– 10 пілотів пройшли базову льотну, наземну та мовну підготовку у Великій Британії та колись стануть першою лінією оборони, захищаючи небо України від російських військ, – сказано у фейсбуці Генерального штабу.

Тепер група перейде до поглибленої льотної підготовки, яку проводять ВПС Франції, перш ніж перейти до навчання на самому літаку F-16.

Міністр оборони Грант Шаппс зазначив, що перші американські винищувачі F-16 планується поставити в Україну до літа 2024 року.

Інструктори Королівських ВПС навчали українських пілотів загального керування літаком, польоту за приладами літака, навігації на низьких висотах та польоту у складних формуваннях. Вони також пройшли навчання англійської мови, тому що вона є стандартною для міжнародних польотів НАТО.

  • У грудні 2023 року перші шість українських пілотів пройшли базову підготовку з управління американськими винищувачами F-16 у Великій Британії та вирушили завершувати навчання до Данії. З серпня вони навчалися пілотування та англійській мові. Пілоти проводять практичні заняття на літаках Grob Tutor. Крім пілотів десятки українських авіатехніків проходять навчання у Британії англійській мові, орієнтованій на інженерну справу.
  • У лютому європейські посадовці, присутні на Мюнхенській безпековій конференції, повідомили ЗМІ, що перші винищувачі F-16 можуть опинитися в українському небі орієнтовно у червні 2024 року.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *