Верховна Рада відкрила персональні сторінки нардепів

Верховна Рада вперше з початку війни відкрила персональні сторінки нардепів

Верховна Рада відкрила персональні сторінки нардепів - INFBusiness

Фото: facebook.com/stefanchuk.official

Верховна Рада вперше з початку повномасштабного вторгнення Росії відкрила на своєму офіційному сайті персональні сторінки народних депутатів. Про це 22 серпня повідомив Рух ЧЕСНО.

У вівторок на сайті парламенту вперше за півтора року стали доступні сторінки нардепів з інформацією про їхню роботу. На сайті повернули у меню розділ “Склад і структура”, в якому ліворуч є підрозділ “Народні депутати України”. Далі за потрібними категоріями можна знайти інформацію про роботу усіх парламентарів, чисельний склад фракцій та груп. Крім того, відновлено публікацію інформацію не лише про народних депутатів ІХ скликання, але й попередніх скликань.

– Наша організація неодноразово зверталася до керівництва парламенту з вимогою їх відновити, адже це суттєво впливає на аналіз роботи парламенту. Верховна Рада досі працює у закритому режимі, і ці картки по суті є чи не єдиним інструментом громадського контролю за роботою парламентарів, — заявила лідерка громадської організації Віта Думанська.

1 серпня віцеспікер Верховної Ради Олександр Корнієнко анонсував відновлення персональних сторінок народних депутатів з інформацією про їхню роботу, які були закриті після початку повномасштабного вторгнення. Під час презентації рухом “ЧЕСНО” антирейтингу прозорості в Укрінформі Корнієнко зазначив, що про відновлення він спілкувався з керівником Апарату Верховної Ради, й протягом кількох днів ця інформація має з’явитися.

– Дійсно, дивно, що ця інформація є де завгодно — у Вікіпедії, на сайтах ГО, але її немає на сайті парламенту. Є дискусія, а скільки депутатів залишилось, лунає невпевненість чи 403, чи 402… Ганебно для парламентської демократії, що ми не знаємо, скільки у нас депутатів. Сайт Ради дасть на це питання чітку відповідь, — заявив він.

9 серпня Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроєкт про відновлення фінансової звітності та державного контролю за фінансуванням політичних партій. 27 липня Верховна Рада підтримала у першому читанні законопроєкт про відновлення е-декларування.

Верховна Рада відкрила персональні сторінки нардепів - INFBusiness

Верховна Рада відкрила персональні сторінки нардепів - INFBusiness

Фото: chesno.org

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *