В Україні з’явиться Рада з підтримки підприємництва – Володими Зеленський розповів деталі

В Україні з’явиться Рада з підтримки підприємництва – Володими Зеленський розповів деталі

В Україні з’явиться Рада з підтримки підприємництва – Володими Зеленський розповів деталі - INFBusiness

Фото: Скриншот с видео

Рада національної безпеки і оборони України (РНБОУ) ухвалила рішення щодо економічної безпеки та стабільності у період триваючого воєнного стану в країні. Згідно ньому, в Україну буде сформована Рада з підтримки підприємництва, заявив президент України Володимир Зеленський. 

– Чітко визначені кроки, які допоможуть і українським підприємцям, і державним інституціям вирішити увесь той комплекс проблем, про який багато говорилося цими тижнями, – зазначив Зеленський.

Він додав, що до Ради з підтримки підприємництва увійдуть представники бізнесу.

– Це відомі імена, відомі очільники українських компаній. Бізнес, який працює заради мільйонів людей. Технологічний бізнес, фінанси, послуги та інші галузі. Різні галузі, щоб були різні погляди. Але одне завдання – зміцнення нашої економіки, нашого суспільства, – сказав президент.

Також Зеленський заявив про “абсолютну чіткість щодо правоохоронних органів”.

– Уряд представить зміни до закону про Бюро економічної безпеки та деяких інших законів, щоб максимально обмежити потенціал будь-якого можливого тиску на “білий”, легальний бізнес, – розповів глава держави.

За його словами, на рівні РНБО визначено термін 3 місяці фактичного мораторію на проведення процесуальних дій, які можуть заблокувати роботу підприємства.

– Також має бути проведений аудит системи моніторингу ризиків податкових накладних, треба зняти всю проблематику з податковими накладними. І багато іншого – все детально є в указі”, – сказав Зеленський.

Президент наголосив, що держава виконає “свою частину морального договору з бізнесом”.

  • Раніше Верховна Рада затвердила застосування санкцій до Росії та Білорусі в оборонно-промисловій сфері строком на 50 років. 
  • Також Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України щодо виділення на оборону понад 21% ВВП. 

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *