ТЦК отримали право працювати цілодобово

Повноваження територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки розширили на час мобілізації та воєнного стану. Відповідне рішення ухвалив Кабінет міністрів.

6088_ilyustratyvne-foto_large_yuef3he_2e16d0ba_fill-1200x630.jpg (37.77 Kb)

Про це повідомляє представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук в Telegram.

«Внесено зміни до Положення про територіальні центри комплектування та соціальної підтримки», — сказано в повідомленні.

Передбачено під час проведення мобілізації та на термін дії воєнного стану ТЦК надати право цілодобово:
розглядати справи про адміністративні правопорушення та накладати адміністративні стягнення;
організовувати з визначеною періодичністю проведення медичних оглядів та психологічних обстежень військово-лікарськими комісіями військовозобовʼязаних і резервістів (для районних ТЦК та СП);
вести персонально-якісний облік призовників, військовозобовʼязаних та резервістів;
вести облік транспортних засобів, що підлягають передачі ЗСУ та іншим військовим формуванням під час мобілізації та у воєнний час.
Нагадаємо, Верховна Рада продовжила воєнний стан та загальну мобілізацію в Україні ще на три місяці. Вони діятимуть щонайменше до 13 травня 2024 року.

У середу, 7 лютого, народні депутати 243 голосами підтримали в першому читанні запропонований урядом законопроєкт 10 449 про посилення мобілізації. Згідно з документом, усі громадяни від 18 до 60 років повинні мати при собі військово-обліковий документ і пред’являти його на вимогу представника ТЦК, ДПСУ, поліціянта.

Має запрацювати електронний кабінет військовозобов’язаного, у якому можна оновити свої облікові дані. За ухилення від служби або актуалізації облікових даних блокуватимуть банківські рахунки, а також буде застосовуватися обмеження права на водіння авто.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *