Шмигаль прокоментував домовленості з Фіцо

Словаччина підтримає програму Ukraine Facility, яка передбачає виділення Україні 50 млрд євро з боку ЄС, не блокуватиме купівлю Україною зброї та техніки у словацького бізнесу, готова співпрацювати у питанні поставок з боку словацької компанії техніки для зведення оборонних рубежів. А словацький прем’єр-міністр Роберт Фіцо запевнив у повній підтримці євроінтеграційних прагнень України.

9145__shmigal_2_650x410_605x320.jpg (17.89 Kb)

Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль за підсумками переговорів в Ужгороді у середу зі словацьким колегою.

«Щойно завершили зустріч із прем’єр-міністром Словаччини Робертом Фіцо. Дійшли згоди з низки питань і маємо конкретні домовленості», — написав Шмигаль у Telegram.

Зі слів очільника українського уряду, «уряд Словаччини не блокуватиме купівлю Україною зброї та техніки у словацького бізнесу».
«Будемо співпрацювати у питанні поставок з боку словацької компанії техніки для зведення оборонних рубежів», — зазначив він.

«Словаччина підтримає програму Ukraine Facility, яка передбачає виділення Україні 50 млрд євро з боку Європейського Союзу. Прем’єр Фіцо запевнив мене у повній підтримці євроінтеграційних прагнень України», — вказав Шмигаль.

Як повідомив Шмигаль, «Україна та Словаччина продовжать плідну співпрацю заради безпеки та процвітання наших країн».
«Вдячні словацькому народу, який допомагає Україні та українцям у ці непрості часи», — підсумував прем’єр.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *