Президентом ПАРЄ став Теодорос Руссопулос

Представник Греції Теодорос Руссопулос став новим президентом ПАРЄ

Президентом ПАРЄ став Теодорос Руссопулос - INFBusiness

Фото: twitter.com/PACE_News

Новим президентом Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) став представник Греції Теодорос Руссопулос від Європейської народної партії. Про це повідомила пресслужба ПАРЄ.

– Вітаємо Теодоро Руссопулоса з Греції, який щойно був обраний президентом Асамблеї! Пан Руссопулос є 35-м президентом ПАРЄ з 1949 року і першим громадянином Греції, який обійняв цю посаду. Термін його повноважень становить один рік, який може бути подовжено один раз, — йдеться у повідомленні.

Раніше грецький політик Теодорос Руссопулос був віцепрезидентом групи EPP та головою комітету ПАРЄ з міграції, біженців та переміщених осіб.

Теодорос Руссопулос розпочав свою кар’єру в 1984 році в газеті Eleftherotypia, потім став відомим завдяки телешоу “7+7”. 2000 року пішов у політику, ставши прессекретарем “Нової демократії”. У 2004 році, після перемоги партії став державним міністром та помічником прем’єр-міністра Караманліса. У жовтні 2008 року залишив пост через звинувачення у тіньових угодах з монастирем. Розслідування підтвердило його неучасть, але політичні збитки призвели до відставки.

  • 13 жовтня ПАРЄ визнала Росію диктатурою, закликаючи держави Ради Європи не визнавати легітимність Путіна. Резолюцію підтримали всі 43 депутати.
  • 12 жовтня Парламентська асамблея Ради Європи підтримала Україну двома резолюціями: закликала надати військову допомогу та визнала голодомор актом геноциду українського народу.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *