Олігарх Боголюбов підтвердив стосунки з Джапаровою і заперечив, що з її допомогою виїхав за кордон

Олігарх Боголюбов підтвердив стосунки з Джапаровою і заперечив, що з її допомогою виїхав за кордон

Олігарх Боголюбов підтвердив стосунки з Джапаровою і заперечив, що з її допомогою виїхав за кордон - INFBusiness

Фото: Скриншот із системи “Безпечне місто” за 23 червня 2024 року/УП

Олігарх Геннадій Боголюбов заперечив, що виїжджати за кордон під час повномасштабного вторгнення йому допомагала колишня перша заступниця голови МЗС Еміне Джапарова, з якою він перебуває у стосунках. В інтерв’ю “Українській правді” бізнесмен фактично підтвердив, що одружений із Джапаровою. Коли журналіст Михайло Ткач запитав, чи допомогла йому виїхати дружина Еміне Джапарова, то Боголюбов не став заперечувати статус їхніх стосунків. 

– Я був би радий, якби вона мені допомогла, але як вона мені може допомогти? Була [заступницею міністра закордонних справ], але я до неї не звертався. Заступник міністра закордонних справ я не думаю, що може впливати на рішення голови прикордонної служби, – сказав Боголюбов.

Попереднього разу Боголюбов виїжджав із країни 31 липня 2023 року. В інтерв’ю він запевнив, що не знає, яким чином отримав дозвіл на цей виїзд від голови прикордонної служби. Хоча Боголюбову 62 роки і він має п’ятьох неповнолітніх дітей, стосовно нього в системі прикордонників була позначка додаткової перевірки, так званий “прапорець”. Це означає, що в разі спроби перетину кордону це має узгоджуватися з керівництвом прикордонної служби.

За даними “Української правди” в політичних і бізнесових колах, Боголюбов та Джапарова планували переїзд до Відня від початку 2024 року, одразу після її призначення на посаду постійного представника України в міжнародних організаціях. У коментарі виданню представник МЗС повідомив, що указ про призначення Джапарової до Відня буде анульовано. 

23 червня 2024 року саме Джапарова привезла Боголюбова на залізничний вокзал, звідки він виїхав за кордон потягом Київ – Хелм. Про це свідчать кадри із системи “Безпечне місто”, які зафіксували Джапарову за кермом авто, тоді як Боголюбов сидів на передньому пасажирському сидінні. Боголюбов в інтерв’ю УП сказав, що збирався повернутись в Україну за два тижні, але після звинувачень у незаконному перетині кордону наразі “думає над цим”. 

Джапарова ніколи не підтверджувала стосунки із Боголюбовим. У березні 2024 року видання “ТаблоID” з посиланням на джерела написало, що вона народила дитину від олігарха. У квітні Джапарова звільнилася з посади першої заступниці голови МЗС. У Джапарової є двоє дітей від попередніх стосунків. 

Олігарх Боголюбов підтвердив стосунки з Джапаровою і заперечив, що з її допомогою виїхав за кордон - INFBusiness

Олігарх Боголюбов підтвердив стосунки з Джапаровою і заперечив, що з її допомогою виїхав за кордон - INFBusiness

Еміна Джапарова з новонародженою дитиною. Батьком, ймовірно, є Боголюбов. Фото: instagram.com/emine_dzhaparova

  • 7 липня “Українська правда” написала з посиланням на джерела, що Боголюбов виїхав з України до Австрії за підробленими документами. Нібито бізнесмен втік, бо БЕБ готує йому підозру в справі Приватбанку. 
  • 8 липня пресслужба Боголюбова заявила, що він виїхав законно, оскільки має 62 роки і п’ятьох неповнолітніх дітей.
  • 9 липня ДБР оголосило підозру Боголюбову через те, що він виїхав по чужому втраченому паспорту.
     
      

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *