Новим головою Фонду держмайна став Віталій Коваль

Новим головою Фонду державного майна України (ФДМУ) став Віталій Коваль. До отримання цієї посади він протягом чотирьох років, ще з 2019го, очолював Рівненську обласну військову адміністрацію.

0404__title_big-v1674280060-scaled.jpg (27.66 Kb)

Кандидатуру Коваля депутати Верховної Ради затвердили 21 листопада. За проголосували 279 нардепів, повідомив представник “Голосу” Ярослав Железняк. Тижнем раніше Комітет з питань економічної політики схвалив призначення Коваля.

Коваль на посаді голови ФДМУ став наступником Рустема Умєрова. Останній очолював відомство протягом року, до 5 вересня 2023-го. Тоді Умєрова призначили міністром оборони, а ФДМУ залишився без постійного керівника.

Віталій Коваль: хто він такий

Коваль є одним із “найстаріших” голів областей в Україні. На цю посаду його було призначено ще у вересні 2019 року. Також він є депутатом Рівненської міськради від “Слуги народу”.

Коваль за першою освітою є магістром банківської справи (Тернопільська академія народного господарства, рік закінчення 2003-го). Свою кар’єру Коваль також розпочав із банківського сектору. У 2004-2006 роках він працював у кредитному департаменті державного Укргазбанку.

Період з 2006 по 2019 новий глава ФДМУ присвятив бізнесу – в основному в аграрному секторі, і на будівництві доріг. Зокрема, він був співзасновником таких підприємств в аграрній, транспортній та будівельній галузях: ТОВ “Атлант-транс”, ТОВ “Інвесттрейдсервіс”, ТОВ “РГС-Логістікгруп”, ТОВ “ВВВ Монтаж” та ТОВ “Санако”.

Крім того, у 2017 році Коваль отримав ступінь МВА (вищий кваліфікаційний рівень у менеджменті). Навчання проходило у Львівській бізнесовій школі Українського католицького університету (УКУ).

Віталію Ковалю 42 роки. Він одружений та має двох дочок.

Також відомо, що урядовець серйозно цікавиться спортом. Він є кандидатом у майстри спорту з греко-римської боротьби, а також очолює обласну федерацію цього виду, є першим віцепрезидентом національної федерації та членом Національного олімпійського комітету.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *