На Харківщині важкі бої, туди стягують додаткові сили ЗСУ, – Зеленський

На Харківщині важкі бої, туди стягують додаткові сили ЗСУ, – Зеленський

На Харківщині важкі бої, туди стягують додаткові сили ЗСУ, - Зеленський - INFBusiness

Фото: President.gov.ua

Український лідер Володимир Зеленський у суботу, 11 травня, двічі заслухав доповіді головнокомандувача ЗСУ Олександра Сирського. За їхніми підсумками президент повідомив про посилення позицій на Харківщині, де продовжуються оборонні операції. Про це Зеленський сказав у своєму вечірньому відеозверненні.

– Сьогодні увага передусім фронту – ситуації у тих наших районах, де зараз найбільше ризиків російських наступальних дій. Наші оборонні операції тривають на Харківщині, в районі сіл Стрілечтя, Червоне, Мороховець, Олійникове, Лук’янці, Гатище, Плетенівка. Це прикордонні села. Наші війська вже другу добу ведуть там контрударні дії, захищаючи українську територію… Сьогодні і вранці, і ось щойно були доповіді головкому Олександра Сирського. Зміцнюємо наші позиції, зокрема на Харківщині – додаємо туди сили. Артилерія працює саме так, як треба, – розповів Зеленський.

На Харківщині важкі бої, туди стягують додаткові сили ЗСУ, - Зеленський - INFBusiness

За словами президента, також особливо напруженою залишається ситуація у Донецькій області, зокрема на Покровському напрямку, у районі Семенівки та Нетайлово. Там щодобово відбувається понад 30 бойових зіткнень. “Вкрай складно”, – прокоментував він ситуацію на цьому напрямі.

  • 10 травня російські війська спробували прорвати кордон на Харківщині. ЗСУ змогли відбити атаку, але бої продовжуються.
  • Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський увечері 10 травня доповів президенту України Володимиру Зеленському про тяжкі бої по всій лінії фронту.
  • Росіяни протягом суботи, 11 травня, обстрілюють пункти Вовчанської громади Харківщини, де напередодні розпочали наступальні дії. Наразі відомо, що від ворожих обстрілів загинули двоє цивільних чоловіків, ще двоє поранено.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *