Міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий вирішив приєднатися до ЗСУ

Міський голова Білої Церкви заявив, що вирішив приєднатися до ЗСУ

Міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий вирішив приєднатися до ЗСУ - INFBusiness

Фото: facebook.com/dykyi.ga

Міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий вирішив приєднатися до лав Збройних сил України. Про це він заявив у суботу, 30 березня, у своєму відеозверненні.

– Друзі, я маю військове звання офіцера, а також маю військову спеціальність – я офіцер протиповітряної оборони. Я прийняв рішення вступити до лав Збройних сил України, із сотнями тисяч, мільйонами наших співгромадян стати на захист держави. Я дуже люблю нашу Білоцерківську громаду і так само люблю нашу державу Україну, – сказав він.

Дикий додав, що, “дивлячись на звіт 2023 року, місто стоїть на міцних позиціях, розвивається бізнес, створюються нові робочі місця. Інфраструктура підготовлена до будь-яких можливих атак ворога. Команда в місті працює злагоджено, як єдиний організм”. 

– Я попрошу зберігати ту єдність і працювати на благо громади, – підкреслив він.

Геннадій Дикий не розповів подробиць своєї мобілізації, коли саме приєднається до ЗСУ та хто буде виконувати його обов’язки.

Геннадію Дикому 54 роки. У 2015 році він був обраний Білоцерківським міським головою від партії “Самопоміч”, а у 2020 році – від партії “За майбутнє”. 23 вересня 2022 року НАБУ і САП повідомили йому про підозру у завданні 8,7 млн грн збитків громаді. За даними слідства, у 2018 році співвласник недобудови запропонував меру придбати вищезгадану нерухомість для потреб міста за 24 млн грн. Попри те, що ціна суттєво перевищувала реальну вартість, очільник міста погодився. У грудні 2023 року Дикому вручили відзнаку головнокомандувача ЗСУ – почесний нагрудний знак «За сприяння війську».

  • 24 березня командувач підготовкою Сухопутних військ ЗСУ генерал-майор Віктор Ніколюк покинув пост, щоб очолити один із напрямків фронту.
  • Командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Павлюк закликав цивільних змінити своє ставлення до військовослужбовців ТЦК і не цькувати їх, інакше Україна може програти війну.

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *