Львівського бізнесмена Гринкевича повідомили про підозру

Гринкевича та його сина повідомили про підозру у створенні злочинної організації

Львівського бізнесмена Гринкевича повідомили про підозру - INFBusiness

Фото: dbr.gov.ua

Державне бюро розслідувань повідомило львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича про ще одну підозру – цього разу у створенні злочинної організації та шахрайстві у воєнний час. Про це повідомила пресслужба ДБР. 

– Підприємець створив злочинну організацію з метою незаконного заволодіння бюджетними коштами. Він уклав угоди з Міноборони на постачання неякісного військового одягу. Компанії Гринкевича підписали 23 контракти на постачання одягу для Міністерства оборони на загальну суму понад 1,5 мільярда гривень, — йдеться у повідомленні.

Окрім Гринкевича, підозру отримали ще чотири учасники злочинної організації. За даними Суспільного, один із них – син бізнесмена та наречений художниці Соні Морозюк Роман Гринкевич. На нього оформлені декілька будівельних фірм, які фігурують у розслідуванні.

У ДБР зазначили, що для виконання оборонних замовлень бізнесмен залучив підконтрольні йому підприємства, які раніше займалися будівництвом і не мали необхідних виробничих, складських та інших ресурсів для виробництва та зберігання військового одягу для Міноборони. Експертизи показали, що державі було завдано збитків у розмірі понад 934 мільйони гривень.

  • 11 січня у зв’язку з підозрою в масштабних розкраданнях грошей для військових було заарештовано майно сім’ї та компаній Ігоря Гринкевича.
  • 29 грудня Гринкевича затримали за підозрою у хабарництві – він пропонував 500 тисяч доларів одному з керівників відомства.

Львівського бізнесмена Гринкевича повідомили про підозру - INFBusiness

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *