Берлін змінив підхід до українських біженців

Уряд Німеччини відкинув ідею депортації безробітних українських біженців, зважаючи на небезпеку в Україні через постійні російські атаки. Німеччина продовжує активно підтримувати Україну, надаючи військову та фінансову допомогу.

6873_240431375.jpg (51 Kb)

Про це пише NTV посилаючись на представника Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини (МЗС). Він наголосив, що ситуація в Україні залишається критичною. Росія щодня атакує цілі по всій країні, зокрема намагається зруйнувати інфраструктуру на заході. “Тому я не знаю, де в Україні має бути безпечне місце”, – підкреслив він.

Ця заява пролунала після висловлювання німецького політика Александра Добріндта, який зазначив, що українські біженці повинні або знайти роботу в Німеччині, або повернутися до безпечних районів України, де вони зможуть зробити свій внесок у відновлення батьківщини. Однак, представник уряду підкреслив, що нинішні обставини в Україні не дозволяють говорити про безпечні місця для повернення.

Добріндт також заявляв, що через два роки після початку війни має застосовуватися новий принцип щодо українських біженців. Політик зазначав, що такі люди повинні працевлаштуватися або залишити Німеччину.

Крім того, він висловлював обурення, що за рахунок грошей платників податків дуже багато людей у Німеччині отримують соціальну допомогу. Тому, німецькому уряду потрібні сильніші зобов’язання щодо біженців, коли йдеться про працевлаштування.

З початку російської агресії проти України Німеччина стала одним з основних постачальників військової допомоги українським захисникам. Обсяг її підтримки є однією з найважливіших серед усіх європейських країн. Військова допомога включає поставки зброї, амуніції, медичного обладнання та інші життєво необхідні ресурси.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *