Оренда, первинне і вторинне житло. Що відбувалося з ринком нерухомості у липні

)” />

Протягом липня два нові житлові комплекси були введені в експлуатацію в Києві та області. Загалом протягом двох літніх місяців було введено в експлуатацію 14 будинків, складаючи 19 секцій, із них чотири будинки і сім секцій розташовані в Києві.

На момент завершення липня, в Україні активно функціонують 74% відділів продажу житла в новобудовах. З найбільшою кількістю відкритих відділів в Києві, Львівській та Київській областях, при цьому останній з них складає 24% від загальної кількості відділів.

За останній рік в Україні було введено в експлуатацію 34 житлові будинки та 68 секцій. Приблизно 25% усіх нових житлових комплексів в країні готові до заселення, тоді як 2107 споруд і далі знаходяться в процесі будівництва.

.

1

Інфографіка: DIM.RIA

Найвища середня вартість за м² у столиці – складає 57 059 грн (враховуючи всі типи квартир за кількістю кімнат), а найнижча ціна за м² наразі у Хмельницькій області – 23 625 грн.

Порівнюючи з минулим роком середня вартість м² помітно піднялася в Івано-Франківській області – на 36%.

1

Інфографіка: DIM.RIA

На вторинному ринку продажу нерухомості у липні та червні є значне збільшення. До прикладу, кількість доданих оголошень у Київській області підвищилася до 63%, а у Волинській області – на 153%, за порівняння з червнем 2023 року.

1

Інфографіка: DIM.RIA

Найбільша середня вартість однокімнатної квартири складає $86 360 у Києві, потім Львівська область, де ціна $61 264 та Закарпатська область із вартістю в $49 665.

Вартість однокімнатної квартири у порівнянні до червня 2023 року впала в Рівненській області на 8%, а помітно зросла на 13% – у Сумській області.

1

Інфографіка: DIM.RIA

Кількість оголошень щодо оренди житла у Дніпропетровській та Івано-Франківській областях збільшилася порівнюючи з червнем — на 52%. Коли у Києві та в Київській області знизилася, відповідно, на 12% і 49%.

1

Інфографіка: DIM.RIA

Середня ціна оренди однокімнатної квартири у столиці 19 359 грн, а в області – 8 537 грн. В столиці вартість на 11% більше, ніж у червні 2023 року. Аналітики зазначають, що на Одещині ціна однокімнатного житла впала на 4%, але загальне зростання за рік 26%.

1

Інфографіка: DIM.RIA

У Чернігівській області однокімнатну квартиру можна винаймати за 4 250 грн, що наразі є найнижчою середньою вартістю по Україні. Спостерігається спад вартості оренди помешкання на 11% у порівнянні із минулим місяцем.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *