У monobank пояснили, чому клієнти не можуть розплачуватися біткоїном

У monobank пояснили, чому клієнти не можуть розплачуватися біткоїном - INFBusiness

У monobank не збираються додавати відому криптовалюту Біткоїн як опцію оплати до своїх послуг. Про це розповів Михайло Рогальський, співзасновник фінустанови. Він пояснив, чому банк ухвалив таке рішення. 

Про це Михайло Рогальський розповів в інтерв’ю виданню Forbes Ukraine. За словами співзасновника фінустанови, в mono не планують додавати біткоїн в якості однієї з опцій для оплати. Тобто, клієнти банку можуть розраховуватися лише гривнями, доларами, євро тощо, але не криптовалютою. 

Михайло Рогальський пояснив, чому було ухвалено таке рішення. Експерт підкреслив, що Біткоїн в наших та європейських регуляторах (Національний банк, інші фінустанови) має погану репутацію. 

“І тому, оскільки в нас є основний бізнес, який є важливим, ставити його під ризик, працюючи з високоризиковими активами, було б нелогічно”, – каже Михайло Рогальський. 

 

 

Слід зазначити, що в Національному банку України дійсно називали криптовалюту дуже ризикованим інструментом. За словами першої заступниці голови Національного банку Катерини Рожкової, краще використовувати альтернативи (наприклад, депозити, військові облігації тощо).

“У світі ставлення до криптовалюти не однозначне. І ми вже були свідками серйозних потрясінь на цих ринках в США, коли виявлялося, що криптовалюти, які мали бути забезпечені фізичними доларами, виявилися незабезпеченими нічим, і це дуже великі ризики”, – пояснила експертка.

Криптовалюта в Україні

Українські фонди зібрали понад 134 мільйонів доларів у криптовалюті з початку повномасштабної війни. Ці кошти були спрямовані на гуманітарну допомогу. Також відомо, що на військову кампанію у криптовалюті було зібрано понад 91 мільйон доларів. Такі дані показали в результаті дослідження від компанії Crystal Blockchain.

“Це лише невелика частина мільярдів пожертвувань, які зібрала Україна. Але її крипточастина сприяла закупівлі зброї, боєприпасів, медичного обладнання та інших важливих військових товарів”, – розповідають експерти. 

У компанії Uber оголосили, що з часом клієнти зможуть розраховуватися за поїздки в таксі криптовалютою. За словами СЕО Uber Дара Хосровшахі, Uber розглядає можливість оплати у вигляді Біткоїнів та інших видів цифрової валюти. Якщо компанія піде на цей крок, то, можливо, розплачуватися Біткоїном зможуть й українці. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна увійшла в топ-10 держав, де найбільше цікавляться криптовалютою.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *