Гетманцев розповів, скільки податків має доплатити гральний бізнес за минулий рік

Гетманцев розповів, скільки податків має доплатити гральний бізнес за минулий рік - INFBusiness(Фото:NV)” />

Данило Гетманцев, голова Комітету ВР з питань фінансів, податкової та митної політики (Фото:NV)

За підсумками 2022 року компанії грального бізнесу мають доплатити до державного бюджету мільярди гривень, вважає Данило Гетманцев.

Гральний бізнес має доплатити до бюджету до 7 млрд грн податків за 2022 рік.

Про це заявив голова парламентського комітету з фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев в інтерв’ю Інтерфакс-Україна.

Уряд хоче закрити КРАЇЛ (Фото:Javon Swaby/Pexels)

Уряд України хоче ліквідувати Комісію з регулювання азартних ігор та лотерей. Хто регулюватиме гемблінгову індустрію?

«Переважна більшість операторів уже працюють убілу“ і платять незрівнянні з минулим роком податки до державного бюджету. Але ми маємо посилювати цей тиск і постійно моніторити їхню діяльність на предмет відповідності законодавству. І змусити сплатити їхні гроші за 2022 рік — це для мене принципове питання »,— розповів Гетманцев.

За словами депутата, цього року очікуються платежі грального бізнесу до бюджету на рівні приблизно 7 млрд грн і стільки ж має бути 2022 року.

Також він додав, що є суб’єкти ринку, які вже припинили діяльність і не сплатять податки, однак у такому разі, на його думку, щодо них мають працювати правоохоронні органи.

Також він заявив, що ініціює внесення змін до закону про гральний бізнес, згідно з якими додатковою підставою для анулювання ліцензії є податковий борг платника, щоб компанія не змогла продовжувати роботу, не сплативши податки.

Гетманцев додав, що деякі питання про продовження роботи на українському ринку операторів зі зв’язками з РФ потребують додаткового з’ясування, але вже з вересня стартують перевірки податкової.

Раніше повідомлялося, що КРАІЛ провела перше засідання з лютого 2023 року й анулювала три ліцензії у сфері діяльності з організації та проведення азартних ігор.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *