Роберт Кійосакі допустив біткоїн по $1 млн у разі краху світової економіки – ForkLog UA

Роберт Кійосакі допустив біткоїн по $1 млн у разі краху світової економіки - ForkLog UA - INFBusiness

Автор бестселера «Багатий тато, бідний тато» і підприємець Роберт Кійосакі спрогнозував зростання ціни першої криптовалюти до позначки $1 млн у разі краху світової економіки.

«Погані новини: якщо ринок акцій і облігацій обвалиться, золото і срібло злетять до небес. Новини гірші: у разі краху світової економіки біткоїн досягне $1 млн, золото — $75 000, срібло — $60 000», — написав він.

На думку інвестора, держборг США «занадто високий». Він також назвав золото і срібло «божими грошима», а біткоїн — «народним доларом».

Кійосакі не вперше закликає підписників обирати альтернативні варіанти інвестицій. У вересні 2022 року він спрогнозував «найбільший крах в історії», а в жовтні порекомендував купувати першу криптовалюту та інші цифрові активи на тлі зростання ставки ФРС.

У лютому 2023 року підприємець передбачив зростання біткоїна до $500 000 до 2025 року і назвав його найкращою страховкою в нестабільні часи, але попередив про волатильність активу.

Нагадаємо, у березні Кійосакі закликав купити цифрове золото і дорогоцінні метали перед «аварійною посадкою» на тлі проблем в американських банків. Підприємець повторив свої рекомендації у квітні та травні.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *