Криптокастодіан Prime Trust подав заяву про банкрутство – ForkLog UA

Криптокастодіан Prime Trust подав заяву про банкрутство - ForkLog UA - INFBusiness

Компанія зі зберігання цифрових активів Prime Trust подала заяву про банкрутство відповідно до Глави 11 Кодексу США до суду штату Делавер.

Згідно з документом, у платформи залишилося від 25 000 до 50 000 кредиторів. Її зобов’язання оцінюються в $100-500 млн за наявних активів на суму $50-100 млн.

У п’ятірки найбільших клієнтів фірми є вимоги приблизно на $105 млн, включно з найбільшим позовом на $55 млн.

«Компанія має намір подати низку клопотань до суду у справах про банкрутство, покликаних полегшити для нас впорядковану оцінку всіх стратегічних альтернатив, включно з можливим продажем активів і операцій», — ідеться в супровідному пресрелізі.

Prime Core Technologies Inc., Prime Trust, LLC, Prime IRA LLC і Prime Digital LLC були вказані як організації, що подали заяву.

У червні Департамент бізнесу та промисловості штату Невада наказав Prime Trust заморозити депонування і виведення коштів. Регулятор повідомив про «дефіцит капіталу», внаслідок якого фірма не змогла повною мірою задовольнити запити клієнтів на зняття активів.

Пізніше відомство подало петицію про заборону криптокастодіану будь-яких бізнес-операцій. У липні суд зобов’язав компанію запровадити конкурсне провадження і призначив керівника в особі президента Bank of Nevada Джона Гедрі.

Крім того, Департамент бізнесу та промисловості подав заявку на придбання організації та заморозку всіх її підприємств. Документ надіслали за кілька годин після рішення BitGo про вихід з угоди з купівлі криптокастодіана.

Нагадаємо, платіжна компанія Banq, яку пов’язували з Prime Trust, також подала заяву про неспроможність.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *