Паркан на набережній Інгулу: власник землі проігнорував судове рішення

Паркан на набережній Інгулу: власник землі проігнорував судове рішення - INFBusiness

Прокурори виступили на захист інтересів територіальної громади Кропивницького й через суд вимагають повернути її містянам.

Громадськість обласного центру обговорює у соціальних мережах, як частина набережної Інгулу опинилася у приватній власності. Небайдужі містяни обурені та вражені нахабністю власника земельної ділянки та бездіяльністю місцевої влади.

Прокурори виявили кричущі порушення закону з боку Кропивницької міської ради при виділенні вказаної земельної ділянки в прибережній захисній смузі річки, і ще влітку звернулися до суду з позовною заявою, виступивши на захист інтересів територіальної громади. Наразі через суд прокурори вимагають визнати недійсним рішення, договір купівлі-продажу земельної ділянки площею 0.1 га, а також скасувати державну реєстрацію права власності на землю. Підстава – ділянка знаходиться у прибережній смузі Інгулу, тож виділення її є незаконним.

Одночасно обласна прокуратура ініціювала накладення арешту та заборону здійснювати будь-які реєстраційні дії та будівельні роботи на цій ділянці землі. Власник земельної ділянки всупереч рішенню суду почав будівельні роботи на ній.

Наразі Кропивницька окружна прокуратура уже зареєструвала кримінальне провадження стосовно власника земельної ділянки за протиправне використання майна, на яке накладено арешт.Триває слідство.

Розгляд же цивільної справи призначено на 21 листопада. Відповідачі – Кропивницька міська рада та власники землі.

Прокурори налаштовані принципово та послідовно відстоювати порушені інтереси громади обласного центру.

 

 

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *