На Кіровоградщині поліцейські виявили браконьєрів, розпочато кримінальне провадження

На Кіровоградщині поліцейські виявили браконьєрів, розпочато кримінальне провадження - INFBusiness

 

У межах операції «Нерест» співробітники поліції спільно з працівниками управління державного агентства з меліорації та рибного господарства і державної екологічної інспекції проводять рейдові перевірки, спрямовані на збереження біоресурсів, виявлення порушень правил рибальства, а також осіб, які здійснюють незаконний вилов водних ресурсів у заборонений період.

Рейдові групи з початку місяця провели 38 перевірок, виявлено 14 фактів порушень природоохоронного законодавства.

За фактами виявлених порушень розпочато 12 кримінальних проваджень за ч.2 ст.249 Кримінального кодексу України «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом», складено 2 адміністративних протоколи за ст. 85 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Загальна сума завданої державі шкоди становить більше ніж 800 тисяч гривень.

Так, під час несення служби на території міста Світловодськ на березі Камʼянського водосховища було виявлено 36-річногочоловіка, який у період заборони, здійснював незаконний вилов риби. У громадянина вилучено гумовий човен, сітки та рибу. Нанесені державі збитки обраховуються у 369 тисяч гривень.

За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 249 ККУ.

Санкція статті передбачає обмеження волі на строк до 3 років.

Рейдові перевірки на території області за участі поліцейських та представників усіх зацікавлених відомств протягом усього періоду заборони – з 1 квітня і до 16 червня цього року.

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *