На Кіровоградщині – чергове гучне затримання на хабарі (ФОТО)

На Кіровоградщині – чергове гучне затримання на хабарі (ФОТО) - INFBusiness

Про підозру заступнику начальника одного з районних управлінь ГУ ДСНС у Кіровоградській області та спільнику, які організували схему ухилення військовозобов’язаних чоловіків від мобілізації (ч.2 ст.28, ч.3 ст.369-2 КК України).

На Кіровоградщині – чергове гучне затримання на хабарі (ФОТО) - INFBusiness

За даним слідства, повідомили в обласній прокуратурі, підозрюваний з корисливою метою використовував протиправну схему ухилення від мобілізації.

“Особливість її була у тому, що посадовець-рятувальник «допомагав» оформити групу інвалідності на членів родини ухилянта. Ціна питання – 8 тисяч доларів США. За ці кошти обіцяв вплинути на рішення осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування у вирішенні даного питання.

«Замовників» послуги переконував, що є «свої» лікарі, які посприяють в оформленні потрібної групи інвалідності близьким родичам, що у подальшому слугуватиме підставою уникнення мобілізаційного процесу.

До протиправної діяльності залучив брата, через якого йшла передача коштів. Власне на гарячому, після передачі 5 тисяч доларів, правоохоронці затримали вказаних осіб”, – йдеться в повідомленні.

Нині вирішують питання щодо обрання фігурантам справи запобіжного заходу.

Слідчі перевіряють й інші факти оформлення груп інвалідності за вказаною схемою та коло осіб, причетних до злочину.

Досудове розслідування здійснює третій слідчий відділ (з дислокацією у м. Кропивницькому) територіального управління ДБР, розташованого у м. Миколаєві, оперативний супровід – третій оперативний відділ (з дислокацією у м. Кропивницькому) територіального управління ДБР, розташованого у м. Миколаєві.

Джерело: zpu.kr.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *