Автор книги про Тетріс судиться з Apple і Tetris Company

Автор вимагає не лише компенсації збитків, а й щонайменше 6% бюджету фільму — понад $4,8 млн (Фото:tv.apple.com)

Автор вимагає не лише компенсації збитків, а й щонайменше 6% бюджету фільму — понад $4,8 млн (Фото:tv.apple.com)

Американський письменник Ден Аккерман, автор книги The Tetris Effect: The Game that Hypnotised the World, подав до суду на Apple та The Tetris Company. Він звинувачує їх у незаконному використанні його твору для створення фільму Тетріс.

Як повідомляє The Guardian, перед публікацією своєї книги автор надсилав її копію до The Tetris Company. Там відмовили у ліцензуванні своєї інтелектуальної власності в проєкти, пов’язані з його книгою та у можливості адаптувати його книгу у вигляді фільму.

Натомість головна виконавча директорка The Tetris Company Мая Роджерс і сценарист Ной Пінк придумали сюжет фільму Тетріс поклавши в основу доробок Аккермана, стверджує письменник.

Проте фільм містить не тільки реальні події про ліцензування та патентування гри в СРСР, але й відходить від основного сюжету задля цікавості.

Аккерман у своєму позові звинувачує не лише The Tetris Company, а й технологічного гіганта Apple. Він вказує на недобросовісну конкуренцію, порушення авторських прав та неправомірне втручання в його ділові відносини. Автор вимагає не тільки компенсації збитків, але й щонайменше 6% бюджету фільму — понад $4,8 млн.

Тетріс — біографічний трилер 2023 року, знятий режисером Джоном Бейрдом.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *