В Україні здорожчала реєстрація автомобілів: скільки тепер коштує держпослуга

В Україні здорожчала реєстрація автомобілів: скільки тепер коштує держпослуга - INFBusiness

У Головному сервісному центрі МВС сьогодні, 11 серпня, поінформували українців про

збільшення вартості державної реєстрації транспортних засобів. Це пов’язано зі здорожченням бланкової продукції в Україні. 

У пресслужбі відомства зазначили, що раніше вартість банкової продукції становила 312 гривень. Наразі вона складає 405 грн. Проте якщо автовласник відмовиться від виготовлення фізичного бланка свідоцтва про реєстрацію й отримає е-свідоцтво, то у такому разі вартість послуги залишиться незмінною. Також у деяких сервісних центрах залишились старі бланки, тож за умови видачі них послуга надаватиметься за тарифом у 312 грн.

“Подорожчання стосується лише випадків виготовлення свідоцтва про реєстрацію на фізичному бланку (пластикової картки), вартість отримання е-свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу не змінилася. Власник транспортного засобу або його представник за бажанням може відмовитися від традиційного пластикового документа і отримати лише електронне свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу”, – йдеться у повідомленні.

У СЦ МВС додали, що у разі відмови від фізичного документа за принципом “digital first”, вартість бланкової продукції не сплачується зовсім. Проте не варто забувати, що віртуальні документи, які відображаються у застосунку “Дія” та “Електронному кабінеті водія”, чинні лише на території України. При виїзді за кордон потрібно мати при собі фізичні документи. 

Вартість реєстрації та перереєстрації ТС у сервісних центрах МВС

Приведена орієнтовна вартість реєстрації або перереєстрації транспортного засобу в Україні:

  1. Для транспортних засобів усіх категорій або окремих агрегатів (із видачею номерного знака) вартість становить 955 гривень, зокрема: послуга — 200 грн, бланк свідоцтва — 405 грн, номерний знак — 350 грн.
  2. Для мототранспорту (із видачею номерного знака) вартість складає 727 гривень, зокрема: послуга — 200 грн, бланк свідоцтва — 405 грн.
  3. Для причепів (із видачею номерного знака) вартість становить 716 гривень, включаючи: послугу — 200 грн, бланк свідоцтва — 405 грн, номерний знак — 111 грн.
  4. Для мопедів або окремих їх агрегатів (із видачею номерного знака) вартість складає 698 гривень, зокрема: послуга — 200 грн, бланк свідоцтва — 405 грн, номерний знак — 93 грн.

Також може бути нарахована комісія банківської установи або платіжної системи.

Раніше було повідомлено, що процедура реєстрації авто в Україні стала більш простою і тепер доступна, включаючи можливість реєстрації в електронному режимі. Також були зміни в правилах проведення іспитів на отримання водійських посвідчень.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *