Ощадбанк виплатить 4 тисячі євро від німецького уряду бізнесменам-переселенцям

Ощадбанк виплатить 4 тисячі євро від німецького уряду бізнесменам-переселенцям - INFBusiness

Ощадбанк візьме участь у реалізації нової міжнародної програми грантової підтримки “Грант

від EU4Business для мікробізнесу”. Її надає уряд Німеччини та Євросоюз. За цією програмою 750 підприємців-переселенців зможуть отримати фінансування до 4 тисяч євро в гривневому еквіваленті. ПОтратити їх треба на розвиток малого бізнесу на територіях України, які постраждали від бойових дій. 

Приєднатися до цієї програми можуть підприємства, які відповідають таким умовам:

  1. Мають не більше дев’яти працівників.
  2. Річний дохід компанії не перевищує 2 мільйони євро.
  3. Мають позитивну кредитну історію та відсутність заборгованості перед бюджетом України.
  4. З моменту 1 лютого 2022 року не отримували міжнародної технічної допомоги.

Заявки на участь у програмі подаються через портал Дія. Відбір учасників відбувається на трьох етапах:

  1. Перший етап триває до 21 серпня і включає підприємства з найбільш постраждалих від бойових дій областей, таких як Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Київська (крім міста Києва), Луганська, Миколаївська, Сумська, Чернігівська, Харківська і Херсонська області.
  2. Другий етап приймає заявки з 22 серпня по 4 вересня від підприємців, які повернулися на території Донецької, Київської (крім міста Києва), Чернігівської, Сумської, Харківської та Херсонської областей.
  3. Третій етап відбувається з 5 по 18 вересня, і на ньому приймаються заявки від підприємців з усіх регіонів України, за винятком непідконтрольних територій, чиї компанії є ключовими постачальниками основних товарів та послуг.

Спільно із цим, повідомляється, що 250 переможців кожного етапу програми будуть визначені на основі рейтингової системи Фонду розвитку підприємництва залежно від рівня збитків від воєнних дій, можливостей відновлення та переліку заходів щодо відновлення діяльності.

Отримані кошти можуть бути використані для придбання обладнання, закупівлі сировини та матеріалів, виплати заробітної плати, оплати оренди та інших невідкладних господарських витрат.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *