Зроблено в Україні: сільгосптехніка підприємства з Рівненщини у переліку програми компенсації

Зроблено в Україні: сільгосптехніка підприємства з Рівненщини у переліку програми компенсації - INFBusiness

Техніку ПП «Виробничо-конструкторське об’єднання «МААНС» включили до переліку державної програми компенсації вартості c/г техніки. Підприємство пропонує 27 найменувань зернозбиральної техніки. Це – соняшникова та кукурудзяна жниварки, пристрої для збирання ріпаку, а також причепи, напівпричепи для транспортування обладнання.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Олександра Кохана.

Нагадаємо, нещодавно в Україні стартувала оновлена програма компенсації вартості української c/г техніки. Аграрії зможуть отримати назад 25% від її вартості, купуючи техніку від виробників з відповідного Переліку.

Наразі до оновленого переліку увійшло 964 номенклатурних позицій продукції 21-го українського виробника сільгоспмашин та обладнання.

Щоб отримати часткову компенсацію від держави вартості придбаної техніки чи обладнання, агровиробник має обрати постачальника з переліку на сайті Мінекономіки, придбати необхідну техніку, подати до уповноваженого банку заявку та підтвердні документи.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *