Завдяки сучасним технологіям АГРОТРЕЙД підвищив якість агрооперацій

Завдяки сучасним технологіям АГРОТРЕЙД підвищив якість агрооперацій - INFBusiness

Цьогоріч весняна посівна вперше пройшла у компанії із використанням онлайн-контролю за якісними показниками при виконанні агрооперацій. Діджиталізація допомогла раціоналізувати витрати ресурсів.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на преспеліз АГРОТРЕЙД.

«Раніше ми контролювали онлайн базові речі — швидкість роботи агрегатів, роботу в межах контурів полів, рух техніки між підприємствами та полями, а також простої. Онлайн-контроль якісних показників таких як норми висіву насіння, внесення добрив та засобів захисту рослин — це крок вперед. Нам важливо контролювати ці норми на кожному квадратному метрі, а не на полі загалом. Як показав наш досвід — це зовсім не повʼязані речі. Онлайн-супровід дозволяє упередити значні втрати і ризики. У разі відхилення від планових показників більш ніж на 10% протягом 30 секунд, спеціалісти отримують автоматичні повідомлення і запускають алгоритм перевірок та інформування, який передбачає зупинку техніки, усунення причини проблеми, а потім — повторну перевірку при запуску агрегата.

Зараз ми лише на початку шляху, але обов’язково будемо рухатися далі. За підсумками першої посівної вже розуміємо, які вдосконалення необхідно зробити. Загалом завдяки сучасним технологіям ми підвищили якість і точність виконання агрооперацій. Тому стали раціональніше використовувати насіння, добрива та засоби захисту рослин», – розповідає директор агропромислового департаменту Групи АГРОТРЕЙД Олександр Овсяник.

Нагадаємо, цьогоріч у компанії обладнали техніку, що виконує польові роботи, системами, які у режимі реального часу передають до офісу Групи всі дані, що необхідні для контролю за якістю виконання агрооперацій.

Завдяки сучасним технологіям АГРОТРЕЙД підвищив якість агрооперацій - INFBusiness

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *