За рахунок дешевої сировини Україна має один з найкращих потенціалів для виробництва біометану, – заступник міністра

За рахунок дешевої сировини Україна має один з найкращих потенціалів для виробництва біометану, – заступник міністра - INFBusiness

Україна має великий потенціал для задоволення своїх та європейських енергетичних потреб за рахунок залишків і відходів сільськогосподарського виробництва. Зокрема, енергетичний потенціал біомаси в Україні становить понад 25 млн тонн нафтового еквіваленту на рік, повідомив під час конференції «Перспективи та умови для ринку біометану в Україні» заступник міністра аграрної політики та продовольства України Віталій Головня.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ.

За словами

заступника міністра, Європейський Союз має плани з виробництва біометану до 35 млрд м³/рік до 2030 р., Україна потенційно може забезпечити до 20% цієї потреби.

Україна має потенціал стати світовим лідером у виробництві біометану

Заступник міністра аграрної політики та продовольства України Володимир Головня заявив, що Україна має всі можливості для того, щоб стати світовим лідером у виробництві біометану.

«Україна має найбільшу в Європі площу сільськогосподарських угідь, що дає нам доступ до дешевої сировини для виробництва біометану. Крім того, у нас є розвинена переробна промисловість, яка також може використовуватися для виробництва біометану», – зазначив Головня.

За його словами, біометанові та біогазові заводи можуть не лише виробляти енергію, але й органічне добриво, яке є необхідним для відродження українських земель.

«Використання біоенергетичного потенціалу аграрної галузі та переробної промисловості сприятиме децентралізації енергосистеми та надійному енергозабезпеченню громад. Також це збільшить доходи агровиробників за рахунок додаткового прибутку від реалізації або використання решток та отримання якісного органічного добрива. В цілому це зміцнить енергетичну безпеку держави», – наголосив заступник міністра.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *