Уряд Польщі засекретив перелік імпортерів українського зерна

Уряд Польщі засекретив перелік імпортерів українського зерна - INFBusiness

Міністерство сільського господарства Польщі вирішило приховати із сайту перелік компаній, які імпортували зерно з України, пояснивши це надмірними негативними наслідками для компаній. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на «Європейську правду».

Міністерство зазначило, що декілька місяців поспіль на сайті відомства можна було ознайомитися зі списком компаній, які імпортували зерно з України. 

«Цей список, оскільки він сприймався громадськістю як перелік компаній, що імпортували так зване технічне зерно, спричинив значні негативні наслідки для багатьох із них», – зазначили у міністерстві. 

За цей період відомство отримало численні скарги, вимоги й погрози позовами.

«Я не можу повернути час назад і змінити рішення моєї попередниці Анни Гембіцької, яка, оприлюднивши список, не передбачила можливих негативних наслідків такого кроку… Тож я вирішив прибрати список із сайту Міністерства агрополітики і розвитку сільських громад. Водночас хочу перепросити перед підприємствами у переліку, які зазнали будь-якої шкоди та неприємностей внаслідок такого рішення», – прокоментував міністр Чеслав Секерський. 

Гембіцька близько двох тижнів була міністеркою сільського господарства в третьому уряді Матеуша Моравецького, перед остаточним переходом влади до нової коаліції.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *