Україна згодна на ліцензування експорту до Польщі, але тільки для чотирьох видів агропродукції, – Сольський

Україна згодна на ліцензування експорту до Польщі, але тільки для чотирьох видів агропродукції, – Сольський - INFBusiness

Україна готова прийняти систему ліцензування експорту агропродукції до Польщі, щоб вирішити проблеми з експортом сільськогосподарської продукції, повідомив міністр аграрної політики України Микола Сольський.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на unn.

«Ми готові прийняти систему ліцензування експорту для продукції, призначеної для Польщі, але тільки для чотирьох видів зернових. Подібна система у нас вже є з Румунією та Болгарією», – наголосив Сольський напередодні зустрічі у Брюсселі зі своїми колегами із 27 країн ЄС.

«У середу відбудеться зустріч українських та польських сільськогосподарських організацій, у якій я братиму участь зі своїм польським колегою, перед спільним засіданням урядів (двох країн) у четвер», – сказав Сольський.

За даними інформаційного агентства PAP, міністр розвитку та технологій Польщі Кшиштоф Гетьман запевнив у понеділок, що переговори з Україною перебувають «на дуже просунутій стадії, уже на стадії створення чутливих продуктів» для цієї системи ліцензування, перш ніж дійдуть до довгоочікуваного завершення «цього тижня».

Микола Сольський, як вказано, більш обережний:

«Я не можу передбачити, що відбудеться у Варшаві цього тижня. Я хотів би бути оптимістом, але я маю бути реалістом».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *