Україна отримала від уряду Японії $230 млн на відновлення сільського господарства

Україна отримала від уряду Японії $230 млн на відновлення сільського господарства - INFBusiness

До Державного бюджету України надійшла позика обсягом 230 млн дол. США від Уряду Японії в рамках проекту Світового банку «Екстрений проект надання інклюзивної підтримки для відновлення сільського господарства України (ARISE)».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінфін.

Кошти було залучено із Цільового фонду сприяння необхідному розширенню кредитування для України (ADVANCE Ukraine).

«В умовах війни сільське господарство зазнає значних збитків, що в свою чергу ставить під загрозу продовольчу безпеку не тільки в Україні, але й в усьому світі. Залучення коштів в рамках ARISE є важливим внеском у забезпечення доступу для фінансування аграрного бізнесу України. Вдячні команді Світового банку та Уряду Японії за своєчасну підтримку з перших днів повномасштабного вторгнення», — зазначив Міністр фінансів України Сергій Марченко.

Проект ARISE має на меті підтримку доступу сільгоспвиробників до фінансування через пільгове кредитування (компенсація видатків за програмою 5-7-9) та покращення доступу малих господарств до фінансування через гранти.

Обсяг фінансування проекту наразі становить 550 млн дол. США, з яких:

  • 500 млн доларів США будуть спрямовані на фінансування Державної програми «Доступні кредити 5-7-9%» в 2023-2024 роках з фокусом на аграрні підприємства;
  • майже 50 млн доларів США передбачено на гранти для малих сільгоспвиробників.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *