Україна отримала японську техніку для меліорації

Україна отримала японську техніку для меліорації - INFBusiness

У рамках Проекту міжнародної технічної допомоги «Програма екстреного відновлення», «Невідкладна підтримка аграрного сектору», який фінансується Урядом Японії за підтримки Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA), Україна отримала 25 одиниць техніки одного з провідних світових виробників Komatsu. Колісні та гусеничні екскаватори, універсальні екскаватори-навантажувачі і бульдозери передані водогосподарським організаціям Державного агентства України з розвитку меліорації, рибного господарства та продовольчих програм.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на minagro.

19 березня відбулась передача 15 одиниць цієї техніки водогосподарським організаціям Одещини.

«Для української меліорації – це велика допомога. Ми щиро вдячні японським друзям за підтримку розвитку української меліоративної системи. Важливо, що ми отримуємо допомогу вже зараз, не чекаючи перемоги, і вже зараз ми зможемо втілювати заплановані кроки для збереження та розвитку меліоративної системи України», – наголосив радник Міністра аграрної політики та продовольства України Михайло Соколов під час передачі техніки в Одеській області.

Окрім Одещини японську техніку вже отримали водогосподарства  Запорізької області – три одиниці та Рівненщини – сім одиниць.

Загалом Уряд Японії в рамках Проекту підтримки аграрного сектору поставить державним експлуатаційним організаціям Держрибагентства понад 90 одиниць сучасної техніки провідних японських та світових виробників – екскаваторів, тракторів, бульдозерів, кранів, тралів, тягачів, пікапів, косарок, земснарядів.

Ця техніка призначена істотно покращити ефективність виконання ремонтних та доглядових робіт на об’єктах державної меліоративної інфраструктури.

Також Україна отримала від уряду Японії $230 млн на відновлення сільського господарства.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *