Угорщина запровадить нові обмеження на імпорт сільськогосподарської продукції з України

Угорщина запровадить нові обмеження на імпорт сільськогосподарської продукції з України - INFBusiness

Уряд Угорщини запровадить нові обмеження на імпорт української сільськогосподарської продукції щоб захистити угорських фермерів від ринкових коливань, викликаних дешевшим українським імпортом, заявив у четвер міністр сільського господарства країни.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на apnews.

Міністр сільського господарства Іштван Надь заявив на прес-конференції, що рішення Європейського Союзу у 2022 році дозволити безмитний імпорт з України , яке мало на меті допомогти зберегти її економіку на плаву після вторгнення Росії, призвело до «значного надлишку пропозиції та значно низьких цін» у європейській сільськогосподарській продукції. ринку.

Він звинуватив ЄС та його виконавчу комісію в неспроможності захистити європейських фермерів, які не можуть конкурувати з більш дешевим імпортом, і сказав, що Угорщина прийме додатковий захист «у своїй національній компетенції».

«Брюссель і Єврокомісія зрадили угорських фермерів і натомість підтримують українських олігархів», – сказав Надь.

Він заявив, що уряд ухвалив план із п’яти пунктів допомоги угорським фермерам, включаючи вимогу до продавців і логістичних компаній звітувати уряду Угорщини про заборонені продукти, імпортовані через Україну, незалежно від країни походження цих продуктів.

Надь додав, що під обмеження потраплять і продукти переробки з українського зерна.

Угорщина торік запровадила заборону на імпорт 24 українських сільськогосподарських продуктів , але заявила, що дозволить їх переміщення через свою територію. Заборона поширюється на зерно, олійне насіння, борошно, рослинну олію та деякі м’ясні продукти. Минулого місяця уряд виключив український натуральний мед зі списку.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *