Європейські міністри підтримують продовження режиму безмитної торгівлі для України

Європейські міністри підтримують продовження режиму безмитної торгівлі для України - INFBusiness

У рамках участі в 16-му Глобальному форумі продовольства та сільського господарства, який відбувся у Берліні, Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський провів низку зустрічей з європейськими колегами. Основною метою розмов стало донесення позиції України в необхідності продовження безквотного та безмитного режиму для експорту української агропродукції.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на minagro.

Зокрема, ці питання обговорювались з міністрами Німеччини, Франції, Нідерландів, Польщі, країн Балтії та Комісаром ЄС з сільського господарства Янушем Войцеховським.

Європейські міністри відзначили, що підтримують продовження режиму безмитної та безквотної торгівлі для України. 

Микола Сольський також провів двосторонні зустрічі з Міністрами сільського господарства Великої Британії, Італії, Іспанії, Португалії, Норвегії, Чорногорії, Болгарії та Молдови.

На кожній із зустрічей обговорювалось питання підвищення ефективності експорту української агропродукції та продовження режиму вільної торгівлі з ЄС.

А тим часом, новий уряд Польщі на чолі з Дональдом Туском домігся від Євросоюзу поступок щодо обмеження експорту сільськогосподарської продукції з України, щоб захистити власний ринок. Єврокомісія планує розробити гарантії, які дозволять блокувати частину продукції з України, якщо її приплив може спровокувати зниження цін на ринках країн Східної Європи.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *