У Варшаві обговорили відшкодування збитків українським агровиробникам, спричинених війною

У Варшаві обговорили відшкодування збитків українським агровиробникам, спричинених війною - INFBusiness

Відшкодування збитків, втрат та травм, спричинених агресією російської федерації проти України, обговорювали цими днями під час круглого столу у Варшаві.  Захід організувала Міжнародна Організація з Міграції, Рада Європи та USAID з метою координації ініціатив щодо репарацій.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис в telegram каналі USAID АГРО.

Експерти Програми USAID АГРО розповіли міжнародній спільноті про збитки, завдані українським агровиробникам внаслідок російської агресії та сфокусували увагу на важливості підтримки та відновлення агросектору України задля продовольчої безпеки світу. 

Під час круглого столу міжнародні правозахисники наголосили, що документування збитків та належний збір доказів – це основа майбутніх компенсацій. Тож методика документування, розроблена Програмою USAID АГРО спільно з Всеукраїнська Аграрна Рада, має важливе значення для прискорення відновлення агросектору.

Також під час заходу продемонстрували інтерактивна мапу руйнувань агровиробництв України, на якій вже зібрано відомості про 743 зруйновані об’єкти та збережено 2005 фото та відео доказів вчинених агресором злочинів. Зібрану доказову базу планують передати до Міжнародного реєстру збитків в Гаазі. 

Програма USAID АГРО та Всеукраїнська Аграрна Рада продовжують адвокацію інтересів постраждалих українських агровиробників. 

Якщо Ваше агропідприємство постраждало від війни:

  • звертайтесь на гарячу лінію 0675031908;
  • користуйтесь методикою документування збитків;
  • зберігайте інформацію про збитки на інтерактивній мапі руйнувань.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *