У Польщі розпочинається загальнонаціональна акція протесту фермерів

У Польщі розпочинається загальнонаціональна акція протесту фермерів - INFBusiness

У Польщі сьогодні фермери проведуть демонстрації у понад 150 місцях по всій країні. Виводячи на дороги трактори та сільськогосподарську техніку, вони протестуватимуть, зокрема, проти: розширення безмитного імпорту агропродовольчої продукції з України. Більшість протестів розпочнеться близько полудня.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на RMF24.

Фермери зазначають, що допуск агропродовольчої продукції з країн поза ЄС на європейський ринок без будь-яких правил є вкрай безвідповідальним з боку Європейської комісії та становить загрозу для польських фермерів. Страйк також покликаний привернути увагу до необхідності підготовки стратегії вступу України до Європейського Союзу у сфері сільського господарства.

Друга основна вимога стосується необхідності перегляду Єдиної аграрної політики.

«Ми протестуємо проти обмеження рослинництва та тваринництва та введення подальших екологічних обмежень, що випливають із Європейської зеленої угоди. Ми вимагаємо змін в екосхемах та умовності: менше бюрократії та більше біологізації», – йдеться в офіційному листі організаторів страйку.

Що стосується форми протесту, то в більшості випадків це будуть не перекриття доріг, а повільний проїзд сільгосптехніки або акції протесту вздовж доріг. Усі акції протесту охоронятимуть поліцейські.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *