У Чернівецькій області будують термінал для перевалки агропродукції на євроколію

У Чернівецькій області будують термінал для перевалки агропродукції на євроколію - INFBusiness

У Чернівецькій області стартувало будівництво мультимодального транспортного термінала «Фішка Нов» – на ньому прийматимуть вагони з української колії шириною 1520 мм та перевантажуватимуть у вагони з європейською колією 1435 мм, повідомила компанія «АктивПроект», яка надає інженерні послуги.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на LIGA.Бізнес.

Мультимодальний термінал призначений для приймання залізничного та автомобільного транспорту, проміжного зберігання та відвантаження у залізничний та автомобільний транспорт різних видів вантажів, зокрема сипучих матеріалів (наприклад, зерна) та вантажів у контейнерах.

Крім того, технологічне обладнання мультимодального термінала передбачає транспортування та перевантаження сипучих вантажів без проміжного зберігання – з вагона в вагон, із вантажівки в вагон, із вагона в вантажівку.

Потужність термінала з перевантаження становить 1000 тонн на годину.

Проєктна продуктивність транспортного обладнання дозволяє відвантажити 54 вагони по 70 тонн, які будуть надходити з території України, за чотири-п’ять годин та завантажити 32 вагони по 50 тонн (рухомий склад) на колію 1435 мм за дві години.

Термінал будують у селищі Глибока неподалік від кордону з Румунією. Проєкт реалізує приватне підприємство «Фішка Нов».

У 2023 році Європейська комісія та Європейський інвестиційний банк розробили стратегію з інтеграції залізничних мереж України, Молдови та Євросоюзу. Вона передбачає побудову в Україні та Молдові нової магістральної мережі колії 1435 мм, яка працюватиме паралельно з теперішньою мережею 1520 мм.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *