Всесвітній День води: USAD АГРО планує допомогти ще 14 ОВК впровадити ресурсоощадні технології

Всесвітній День води: USAD АГРО планує допомогти ще 14 ОВК впровадити ресурсоощадні технології - INFBusiness

Сьогодні у світі відзначають День води. Через глобальне потепління цінність кожної краплі води для агровиробництва зростає, а тому важливо впроваджувати ресурсоощадні технології для її збереження.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис в telegram каналі USAD АГРО.

Наразі до 85% меліоративних систем України потребують термінового відновлення. Саме тому Програма USAD АГРО підтримує реформу гідротехнічної меліорації в Україні.

У результаті першого етапу реформи сьогодні вже створено 34 організацій водокористувачів (ОВК) у Черкаській, Чернігівській, Дніпропетровській, Харківській, Одеській, Полтавській, Київській, Миколаївській, Вінницькій та Житомирській областях. 

Організації водокористувачів, які об’єднують понад сотню агропідприємств, ставлять перед собою завдання модернізувати системи зрошення та оптимізувати використання води. На даний час разом вони зрошують понад 46 тисяч га, що за результатами 2023 року склало близько 34% від загальної площі зрошуваних земель в Україні.

Програми USAID АГРО вже підтримала 4 проекти з модернізації меліоративної інфраструктури та планує допомогти ще 14 ОВК впровадити ресурсоощадні технології.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *