ВАР підготувала довідку для отримання компенсацій за розмінування сільгоспземель

ВАР підготувала довідку для отримання компенсацій за розмінування сільгоспземель - INFBusiness

Всеукраїнська Аграрна Рада за підтримки Програми USAID АГРО підготувала інформаційну довідку щодо Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення компенсації витрат за гуманітарне розмінування земель сільськогосподарського призначення (затвердженого постановою КМУ № 284 від 12.03.2024). 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ВАР.

Зазначений порядок визначає механізм надання державної підтримки на компенсацію аграріям витрат за гуманітарне розмінування с/г земель.

Із документом можна ознайомитися за посиланням.

Нагадуємо, що ВАР за підтримки Програми USAID із аграрного і сільського розвитку (АГРО) впроваджує спільний проєкт з юридичної та іншої експертної підтримки агровиробників, які постраждали внаслідок бойових дій або тимчасової окупації російською федерацією.

Завдяки проєкту постраждалі сільгоспвиробники отримують індивідуальну консультативну допомогу з питань земельного, аграрного, податкового законодавства тощо. Для оперативної юридичної підтримки звертайтесь на гарячу лінію за номером 067 503 19 08.

Також, рекомендується додати фото та відео докази збитків постраждалого підприємства до Інтерактивної мапи руйнувань агросектору.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *