В Румунії завершили будівництво найбільшого в Європі перевантажувального терміналу агропродукції

В Румунії завершили будівництво найбільшого в Європі перевантажувального терміналу агропродукції - INFBusiness

GRAMPET Group, лідер приватних залізничних вантажних перевезень у Румунії, оголосив про завершення будівництва та початок випробувань найбільшого перевантажувального терміналу для сільськогосподарської продукції в Європі після інвестицій у розмірі 10 мільйонів євро.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Forbes Румунія.

Новий комплекс для перевалки сільськогосподарської продукції розташований у Дорнешті (повіт Сучава), на кордоні з Україною,

«Румунія відіграє важливу роль у роботі коридорів солідарності, створених країнами-членами ЄС для полегшення транспортування вантажів з України. Після початку війни залізничні оператори групи GRAMPET зробили значний внесок у згладжування руху та відновлення основних коридорів на осі Північ-Південь, забезпечивши перевезення понад 1,5 мільйона тонн вантажів», – заявив Груя Стойка, президент GRAMPET Group.

Новий комплекс у Дорнешті дозволить транспортувати 240 000 тонн зерна та сільськогосподарської продукції на місяць, ставши таким чином стратегічним пунктом у спрощенні руху вантажів до порту Констанца.

При максимальній проектній потужності 3 млн тонн комплекс оснащений станцією навантаження вагонів (довжиною 128 м) і станцією розвантаження (довжиною 120 м), які дозволяють одночасно навантажувати/розвантажувати 8 вагонів. Потужності подібні до терміналів морських і річкових портів, що дає можливість транспортувати продукцію без втрати якості та з максимальною продуктивністю 500 тонн на годину.

Найбільший перевантажувальний термінал для сільськогосподарської продукції в Європі буде урочисто відкритий одразу після завершення тестового періоду.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *