В рамках «Ukraine Facility» передбачено до 8 млрд євро на підтримку бізнесу, – Тарас Висоцький

В рамках «Ukraine Facility» передбачено до 8 млрд євро на підтримку бізнесу, – Тарас Висоцький - INFBusiness

Переробка плодоовочевої продукції є одним з пріоритетів розвитку аграрного бізнесу в Україні. Підприємцям, які планують залучення інвестицій в рамках фінансової підтримки України від Європейського Союзу «Ukraine Facility», варто вже готувати відповідні проєкти, наголосив перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства Тарас Висоцький під час форуму «Fit for Ukraine. Буковина: переробка фруктів та овочів». Він відзначив, що в межах програми «Ukraine Facility» Україні буде виділено 50 млрд євро, з яких близько 8 млрд євро буде видано у формі кредитів і грантів.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Мінагрополітики.

«Думаю, ви всі чули про цей інструмент – програму фінансової підтримки України від Європейського Союзу «Ukraine Facility», згідно з якою є можливість отримати кошти для розвитку бізнесу через довгострокові кредити, гарантії та інші інструменти. І звісно, одним з пріоритетів розвитку бізнесу в Україні є переробка в цілому та  плодоовочевої продукції зокрема. Проте ідеї варто оформити в проєкти і вони вже мають бути наявними. Тим, хто хоче рухатись, має ідеї і розуміння, рекомендував би не чекати і готувати проєкти вже зараз», – зауважив заступник міністра.

Тарас Висоцький також додав, що переробники плодоовочевої продукції мають можливість отримати кредитну чи грантову підтримку і за іншими програмами. Зокрема, з 2022 року Уряд запустив програму грантів на переробку, зокрема й плодоовочевої продукції. В рамках програми профінансувати можуть до 50%,  а для деокупованих територій до 80% від вартості проєкту,  розмір такого гранту може становити до 8 млн грн. Також переробники плодоовочевої продукції можуть отримати фінансування за програмою «Доступні кредити 5-7-9».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *