USAID АГРО допоможе відновити меліоративні системи

USAID АГРО допоможе відновити меліоративні системи - INFBusiness

Програма USAID АГРО підтримає 14 проєктів з відновлення та модернізації об’єктів зрошувальних та осушувальних мереж для організацій водокористувачів, які використовують зрошення та осушення.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці USAID АГРО.

Проєкти співфінансування сприятимуть створенню організацій водокористувачів (ОВК), інноваціям у сфері гідротехнічної меліорації, заохоченню інвестицій у зрошення, розширенню прав і можливостей земле- та водокористувачів, шляхом впровадження сучасних технологій зрошення та осушення, закупівлі та встановлення енерго- та водозберігаючого обладнання та автоматизації зрошення. Це дозволить зменшити втрати зрошувальної води, зменшення енерговитрати та підвищити родючість ґрунту.

Програма USAID АГРО очікує пропозиції від ОВК, у членів яких: 

  • земельні ділянки зареєстровані в Державному земельному кадастрі, а права на них зареєстровані в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно (у разі оренди земельних ділянок необхідно підтвердити дату завершення оренди);
  • інформація про членів організації водокористувачів внесена до Державного аграрного реєстру відповідно до вимог законодавства;
  • відсутня заборгованість перед державною водогосподарською організацією за отримані послуги, пов’язані з забором води на полив за минулі роки. Територія обслуговування ОВК має становити не менше 200 га. 

Всі ОВК, які є переможцями конкурсів, окрім фінансової підтримки, отримають від Програми USAID АГРО консультаційну допомогу щодо внесення меліоративної мережі в Державний земельний кадастр, отримання об’єктів інженерної інфраструктури меліоративних мереж у власність та інших питань, пов’язаних з діяльністю ОВК.

Повний опис технічного завдання та інструкцій щодо підготовки та подання заявки дивіться за посиланням.

Інформація для подання заявки:

  • до 18.00, 1 квітня 2024 року – зареєструватися для участі у передзаявочному онлайн-семінарі, під час якого учасники можуть задати запитання та отримати вказівки щодо порядку заповнення аплікаційної форми. Щоб підтвердити свою присутність, потрібно заповнити анкету реєстрації за посиланням.
  • 3 квітня 2024 р. з 10:30 до 12:30  АГРО проведе передзаявочний онлайн- семінар;
  • не пізніше 18:00, 8 квітня 2024 р. – кінцева дата та час подання запитань;
  • не пізніше 18:00, 15 червня 2024 р. – кінцевий термін подання заявки (бюджет та супровідна документація).

Для отримання детальної інформації про ОВК можна завантажити посібник із питань утворення та діяльності організацій водокористувачів за посиланням.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *